Aktualności

2017.12.16

RADOM: Restauracje JON'S BURGERS & GRILL oraz BOLEK i LOLEK IV już otwarte

 

W sobotę 16 grudnia, o godzinie 11, nastąpiło otwarcie w Radomiu  dwóch  atrakcyjnych   restauracji zlokalizowanych w budynku Domu Handlowego SEZAM  przy  ulicy Żeromskiego nr 42 (skrzyżowanie z ul.  Moniuszki). Małżonkowie  Jan Gustaw i Marta Ślażyńscy   jako  właściciele restauracji o oryginalnych  nazwach JON'S Burgers & GRILL oraz  ,,Bolek i Lolek IV” zaprosili na to niecodzienne wydarzenie konsumentów, jako gości. Każdy  konsument odwiedzający restauracje, w dniu otwarcia (godz. 11.00 do 21.00) mógł  skorzystać z gratisowego  poczęstunku lampką szampana i okolicznościowym tortem. Lokal został poświęcony a jej gospodarze wraz z managerem Filipem Parszewskim i seniorem rodu Janem Ślażyńskim, dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi. Jednym z  gości - konsumentów był Stanisław Wójcik przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Spożywców  przynależnych do radomskiego oddziału NOT.  Pierwsze  godziny działalności obydwu restauracji  na załączonych fotkach.

O atrakcyjności i oryginalności  zlokalizowanych dwóch restauracji w jednym pomieszczeniu, informował przed tym ważnym wydarzeniem gastronomicznym na łamach TR ich manager Filip Parszewski, który po 3 latach pracy w stolicy, powrócił do rodzinnego Radomia.

Restauracja JON'S BURGERS&GRILL jak podpowiada jej anglojęzyczna nazwa, nastawiona jest na konsumentów smakującym w burgerach i grillach, takich, jak  szaszłyki, żeberka itp.

,,BOLEK i LOLEK” jest czwartą  w Radomiu restauracją  tej  sieci.  Dwie  funkcjonują już w Centrum Handlowym ,,PRZY STRUGA” i w osiedlu Ustronie, a  oznaczona numerem 3, przy ul. Wernera przygotowywana jest do prowadzenia usług gastronomicznych. 

Restauracja  ,,Bolek i Lolek IV”   przy  ul. Żeromskiego nr 42 (skrzyżowanie z ul. Moniuszki) preferuje dania kuchni polskiej, serwując potrawy przygotowywane  na miejscu.  Konsument sam wybiera w podgrzewanym bemarze danie podstawowe i komponuje do niego dodatki w rodzaju: ryżu, kaszy czy ziemniaków oraz warzywnych surówek i deserów.  Restauracja ,,Bolek i Lolek IV” oferuje danie dnia w cenie 9,99 zł. Przez pierwsze 3 dni funkcjonowania,  tj. 16, 17 i 18 grudnia w ,,Bolku i Lolku IV” aktualna obniżka dania dnia do 6,99 zł, w restauracji ,,JON'S - klasik burgera  - do  10 zł.

Restauracje zajmują się organizacją imprez okolicznościowych: urodzin, chrzcin, komunii, osiemnastek,  jubileuszy, rocznic ślubu, przyjęć rodzinnych, towarzyskich, świątecznych  itp. Godziny otwarcia: od 9.00 do 21.00. Kontakt: kom. 530 318 100, e-mail: filip.parszewski@bolek-lolek.pl (mk)