Aktualności

2017.11.30

Wieczór z pasją i marka Noble Brand

Są takie spotkania, są takie wypowiedziane słowa, które zapadają na długo w pamięci. Niewątpliwie takim wydarzeniem był Wieczór Biznesowy Brand Elit – Spotkania z marką. Dwoje fantastycznych pasjonatów opowiedziało o sensie podejmowanych przez siebie działań. Bez względu na to w jakiej sferze realizujemy swoje zadania, to im więcej tam sensu, pasji, tym więcej poczucia szczęścia i zwykłej satysfakcji. Marek Kamiński, znany podróżnik, himalaista, człowiek który inspiruje do tego, by podążać za swoimi marzeniami. Motywuje do tego by uwierzyć we własną moc, by pokonywać własne słabości, do tego by proaktywnie działać. Samo myślenie jednak nie wystarczy. Trzeba działać. Do tego zachęcał Marek Kamiński. Tylko aktywność wyzwala endorfiny, pozwala pokonywać własne niedoskonałości. Dla mnie osoba, która ma w sobie dużo spokoju, cierpliwości, która z wielkim zaciekawieniem opowiada o swoich podróżach, doświadczeniach. Każdy zdrowo funkcjonujący człowiek ma swój biegun. Wyznacza, realizuje cele. To nadaje sens. Powoduje, że angażujemy się w czynności, które naprawdę lubimy, które przynoszą szczęście, optymizm, zadowolenie.
 
Współgra to z ideą marki Noble Brand, która wsparta jest na wartościach i rozwoju osobowości, firmy. Rewelacyjna prelekcja psycholog Joanny Heidtman. Jej wystąpienie to kompendium wiedzy o samodoskonaleniu w świecie dynamicznych zmian, o energii którą sami możemy ukierunkować. To my sami nadajemy sens naszej pracy, sens spotkaniom z innymi, sens relacjom. Istotne jest rozumienie, po co wykonujemy różne rzeczy, po co angażujemy się w różne relacje, co one nam dają, przynoszą. Obie zaproszone osoby mają fantastyczną pasję, która niesie do spełnienia i nadaje sens rzeczywistości. Tak sobie myślę, że pasja to też stan umysłu, przeżywania. To też wybory. Pan Marek Kamiński opowiadał o trudnych decyzjach, emocjach które mogą paraliżować ale też mogą wyzwalać adrenalinę.
 
 
7 Edycja Brand Elite – Spotkania z Marką pt. „SENSowna Marka, Drogą na Biegun” cieszyła się ogromnym  zainteresowaniem. Takie cykliczne spotkania ułatwiają nawiązanie nowych kontaktów i wymianę doświadczeń.
 
autor: Sylwia Wesołowska