Aktualności

2017.10.30

Kolejne sukcesy radomskich tancerzy na międzynarodowej arenie

Dwie formacje z Akademii Tańca CMG, prowadzonej przez Cezarego i Monikę Gruszka, po raz kolejny reprezentowały Radom w międzynarodowym turnieju formacji tanecznych zorganizowanych w Zalaegerszeg na Węgrzech.

W mistrzostwach "Zala Open 2017" wzięło udział ponad 18 formacji standardowych i latynoamerykańskich, wśród których znalazł się zespół CMG Junior - zdobywca srebrnego medalu w kategorii do 15 lat oraz formacja CMG Radom, która zajęła 4. miejsce, pokonując m.in. finalistów mistrzostw świata!
 

- Serdecznie gratulujemy naszym trenerom - Cezaremu Gruszka i Markowi Michalkiewiczowi za trud i włożoną pracę w przygotowanie formacji do występów na międzynarodowej arenie. To właśnie dzięki wam Radom był, jest i nadal będzie stolicą tańca towarzyskiego formacji latynoamerykańskich - mówi Katarzyna Sławińska, mama tancerki z CMG Radom.

W tym roku obydwa zespoły wezmą jeszcze udział w międzynarodowym turnieju „Dance Cup 2017” w Wiedniu. CMG Radom weźmie udział także w międzynarodowym turnieju „Donaupokal 2017” w Purkersdorf w Austrii.

źródło: radom24.pl