Aktualności

2017.10.26

Nasze radomianki na szczycie

SSS Klase czyli doborowy Duet z Radomia zaznaczył znów swoją obecnością i triumfem następne miejsce na mapie świata mody - tym razem w International Fashion Week Dubai 2017.

Nasze radomskie gwiazdy z Atelier Christian & DeVu Diana Walkiewicz, uznana już projektantka mody, zdobywczyni głównej nagrody tego wydarzenia i towarzysząca  jej Iwona Rybińska, stylista i wykonawca fryzur znów podbiły serca i gusta bardzo wymagających ekspertów mody. W czwartkowy wieczór w kuźni światowego stylu w Radomiu przy ul. Kilińskiego 21, Diana i Iwona w miłej atmosferze przy kawie  opowiedziały o kulisach i przebiegu wydarzenia oraz emocjach jakie towarzyszyły podczas tego modowego show.  

Autor: Jacek Lesisz

Kliknij na rozmowę  z Dianą Walkiewicz i Iwoną Rybińską w Atelier Christian & DeVu 

Prowadzące: Edyta Korcz, Rita Kutkiewicz

Wywiad przeprowadzony specjalnie dla czytelników Tygodnika Radomskiego i Obiektywnie.info.pl

_______________________________________________________________________________________

SSS Klase, a well-known Radom Duo, has again highlighted its presence and triumphed on the fashion world map - this time at the International Fashion Week Dubai 2017.
Our Stars at Atelier Christian & DeVu Diana Walkiewicz, a recognized fashion designer, winner of the main prize of this event and accompanying Iwona Rybińska, stylist and hairdresser again raised the hearts and tastes of highly demanding fashion experts. On Thursday evening in the forge of world style in Radom at ul. Kilińskiego 21, Diana and Iwona, in a relaxed atmosphere at the coffee, told the story of the event and the emotions that accompanied this fashion show.


autor: Jacek Lesisz


Click on the conversation with Diana Walkiewicz and Iwona Rybińska at Atelier Christian & DeVu


Hosted by: Edyta Korcz, Rita Kutkiewicz


An interview conducted specially for the readers of Tygodnik Radomski and Obiektywnie.info.pl