Aktualności

2017.08.19

Tasomix rekrutuje do nowego zakładu produkcyjnego w Pionkach

Trwa rekrutacja do nowo budowanej wytwórni pasz Tasomix w Pionkach koło Radomia. Firma obecnie poszukuje specjalistów do działów administracji, produkcji, sprzedaży i logistyki. Zatrudnianie pracowników potrwa nieprzerwanie do momentu otwarcia zakładu w styczniu 2018 roku.

Kolejna krajowa wytwórnia pasz Tasomix budowana w Pionkach znajduje się przy ul. Zakładowej 7  na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W zakładzie o powierzchni użytkowej 4,7 km2 znajdzie pracę do 50 osób - Obecnie firma poszukuje pracowników na stanowiska operatorów produkcji, laboratoryjne, handlowe i administracyjne. Szczegółowe informacje o wymaganych kwalifikacjach dostępne są na stronie tasomix.pl/praca, gdzie również można złożyć swoje CV.

Zakład w Pionkach będzie wyposażony w dwie linie produkcyjne o łącznej dziennej zdolności produkcyjnej ponad 1100 ton paszy. - W nowej wytwórni oferujemy kandydatom konkurencyjne środowisko do rozwoju umiejętności, jako że będą oni pracowali z najnowocześniejszymi technologiami wytwarzania pasz, wspieranymi przez profesjonalne oprogramowanie magazynowe, sprzedażowe i logistyczne. Kolejną zaletą dla przyszłych pracowników będzie urozmaicenie codziennych obowiązków, wynikające ze zmiennego trybu produkcji – tłumaczy Józef Waniek, przedstawiciel Tasomix ds. rekrutacji. Przyszli pracownicy mogą więc liczyć na pracę w zakładzie opartym o najnowsze rozwiązania dostępne w branży produkcji pasz.  Również zostaną im zapewnione systematyczne szkolenia w celu stałego podnoszenia ich kwalifikacji.

Tasomix od 1992 roku zajmuje się produkcją bezpiecznych i efektywnych pasz dla drobiu, trzody
i bydła. W swoim działaniu firma kieruje się innowacyjnością, zawsze stosując się do aktualnych standardów jakości ISO 22000 (bezpieczeństwo żywności) i podwyższonych norm bezpieczeństwa na każdym etapie produkcji.