Aktualności

2017.06.24

Inauguracja sezonu Green Duck Radom

 

Drużyna futbolu amerykańskiego Green Ducks Radom nie wygrała meczu otwierającego 1. Kolejkę PLFA II z Crusaders Warszawa przegrała 12:48.

Zgodnie z zapowiedzią FRIDAY NIGHT LIGHTS, mecz rozgrywamy był przy sztucznym świetle, na boisku LO im. Stanisława Staszica w Radomiu. Niestety w tym meczu nasi zawodnicy nie świecili tak mocno, jak lampy jupiterów, wprowadzające pewien czar tego wieczoru. Pełni nadziei kibice twierdzą, że to jest dopiero początek sezonu. 

Pierwszą cześć gry zdominowali zawodnicy z Warszawy wygrywając 6:34. Druga część gry wyglądała już dużo lepiej w naszym wykonaniu, o czym świadczy fakt, że Crusaders zdobyła tylko 14 punktów. W naszej drużynie po jednym przyłożeniu zdobyli rozgrywający Ernest Seweryn oraz skrzydłowy Michał Podkowa.

Jak głosi hasło naszego miasta „Radom - siłą w precyzji”, tak samo wyglądała otoczka wokół całego meczu, która była dopięta na ostatni guzik. W przerwie meczu odbywały się różne konkursy, w których do zdobycia były różne nagrody przygotowane przez Green Ducks i ich sponsorów.

Kolejny mecz Green Ducks Radom rozegrają 9 lipca, gdzie zmierzą się na wyjeździe z Rockets Rzeszów. 

Na podstawie informacji przesłanej przez Dawida Jeżaka 

foto: radom24.pl