Aktualności

2017.06.20

Zlot food tracków w Radomiu

Przed mieszkańcami Radomia, którzy cenią sobie kulinarne podróże pojawia się szansa odwiedzenia w ciągu jednego zaledwie weekendu, co najmniej czterech kontynentów. Przy C.H ECHO odbędzie się zlot food tracków, które zaoferują szeroki wachlarz przysmaków z różnych stron świata. 

24 i 25 czerwca (sobota i niedziela) C.H. ECHO w Radomiu stanie się kulinarnym centrum miasta! Odbędzie się tam niecodzienny piknik, którego główną atrakcją będzie 17 food trucków - pojazdów przystosowanych  do przygotowywania i wydawania posiłków. Start imprezy w sobotę o godzinie 10.00, zakończenie w niedzielę o 20.00.

Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: od amerykańskich tradycyjnych burgerów, poprzez pierożki momo i  tybetańskie zupy, aż po smażone batony i lody molekularne! Oferta zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

Auta z jedzeniem nie będą jedyną atrakcją tego eventu. Organizatorzy zapewnią także strefę dziecięcą: plac zabaw, malowanie buziek i opiekę animatorów. Będzie także specjalna strefa chill-out, w której będzie można się zrelaksować na leżakach przy dźwiękach muzyki DJ-a.

Strefę foof tracków organizuje organizacja „Futraki”, która współpracuje z prawdziwymi pasjonatami kulinariów - miłośnikami poszczególnych regionów świata.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa.

 

Food trucki w Radomiu:

Burger Slow Food- innowacyjne burgery!
Don César-prawdziwe buritto i tacos!
Jadłobus-wyśmienita golonka po warszawsku i nie tylko!
Burger Station-burgery jakich mało!
Foodtruck Jeżowóz-wege szamka!
Odjazdowe Smaki-wyśmienite gofry!
Los Santos Bar-międzynarodowe pyszności!
Beat Burger- 100% wołowiny 100%pasji!
Bike Café-kawa z ekspresu ciśnieniowego!
Le mini lemoniada-orzeżwiająca lemoniada molekularna!
Frytki z Tytki, Placki z Tacki- wyjątkowe, niepowtarzalne frytki, placki i rolady z polskich, starannie wyselekcjonowanych ziemniaków.Ręczna robota, pyszne sosy - niebo w gębie!
Krucjata Smakiem-polska kuchnia, nieziemskie pierogi!
Farsz Food-wyśmienite potrawy z autorskimi farszami!
Arizona Express-reuben, corn dog!
Easy Rider-niesamowite pyszności!
Szarpnij Wieprza-tosy jakich nie jedliście!
El Cartel-buritto!