Aktualności

2017.06.02

Dzień Dziecka w Komnatach

Wiele atrakcji czekało na naszych milusińskich w dniu ich Święta w Radomiu. Ciekawą propozycję spędzenia tego dnia przygotował Hotel Nihil Novi z Kuźnią Inicjatyw.

Podziemna część Nihil Novi tętniła życiem. Kilkadziesiąt maluchów w wieku od kilku miesięcy do kilkulatków spędzało czas w różnych komnatach.

W Komnacie Rękodzieła…… można było samodzielnie zrobić sobie bransoletkę i nawet otrzymać dyplom. Pod okiem Małgorzaty Pawlak i Beaty Michalskiej dzieci uczyły się robić na drutach i szydełku. Komnata przez całą imprezę cieszyła się olbrzymią popularnością i do Pań nauczycielek artystycznego fachu ustawiona była kolejka. 

W Komnacie Plastycznej …. panowało skupienie i twórcza atmosfera, tu powstawały poważne prace. Wiele prac zostało zabranych do domu, aby pokazać prace mamie, tacie czy dziadkom, których nie było na imprezie.

Komnata Aloesowa zamieniła się w Komnatę Gier i Szaleńczych Zabaw ….tu Dawid Jeżak zdradzał dzieciom tajniki futbolu amerykańskiego, na szaleńcze zabawy  pozwoliła ciekawa integracyjna chusta animacyjna, która w rękach Ewy Zielińskiej zachęcała do zabaw nie tylko dzieci ale i rodziców.

W Komnacie Tkackiej, Katarzyna Kołodziejczyk pokazywała dzieciom jak można na krośnie wykonać bransoletki.

W Komnacie Bajkowej, dzieci mogły posłuchać pięknych bajek, jednak przekornie dzieciom najbardziej spodobało się puszczanie baniek mydlanych…..

Hotel & Restauracja Nihil Novi przygotował dla dzieci pyszny podwieczorek. Nie zabrakło też zdrowych soków Moniki Bankiewicz „Smaczek z Doliny Radomki”.

Pomysłodawczynią wydarzenia była Lidia Chrząstek z Forever Aloes.

Poniże fotki prezentują przebieg dnia dziecka w Nihil Novi /rk/