Aktualności

2017.03.23

KABARET JURKI W RADOMIU – EKSTRAKLASA KABARETOWA – JUBILEUSZ 25-lecia

12.05.2017 w Radomiu o godz. 18:30 w sali Radomskiej Orkiestry Kameralnej, ul. Żeromskiego 53 wystąpi Kabaret "JURKI".

Kabaret „JURKI” zazwyczaj występuje z kabaretem „Hrabi” tworząc wspaniały duet kabaretowy, 12 maja zobaczymy kabaret „JURKI” solo i na żywo w najnowszej odsłonie po raz pierwszy w RADOMIU, jest to polska ekstra klasa kabaretowa. Kabaret JURKI to kabaret z wysoko postawioną poprzeczką poczucia humoru i dystansem do rzeczywistości. Dwie godziny prawdziwej rozrywki, skeczy, których nie zobaczycie w TV. Więc do zobaczenia, nie przegapcie biletów !!!

Świąta towarzyszą nam przez całe życie, są nieodłączna częścią naszego życia. Są po prostu ważne. Nie zawsze jest wesoło i spokojnie. Czasem święta są jak kabaret. Bo życie pokazuje nam sytuacje jakich byśmy się nie spodziewali. Dlatego „Święta” trafiły na kabaretowy stół. Zobaczymy jak nasi rodacy obchodzą święta. Będzie sie działo.

Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy,a nawet żon. Czy warto świętować? Warto. Dlaczego? Bo zawsze możemy się czegoś nauczyć. Przy naszym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym programie z kabaretem Jurki.

Kabaret Jurki to jeden z filarów tzw. Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, znany fanom kabaretu z kultowego serialu improwizowanego Spadkobiercy (Agnieszka "Marylka" Litwin Sobańska w roli Harriet oraz Znany Wojtek Kamiński w roli Kena). Trójka scenicznych indywidualności, od lat współpracująca ze sobą, doskonale umiejąca odczuć potrzeby publiczności.

 

Bilety na kabaret: 

  • Polskie Biuro Podróży, Pl. Konstytucji 3 Maja 5 , Tel: 48/ 362 43 33,  48/ 362 37 47                                                                         
  •  Biuro Podróży “Big Holiday” ul. Wałowa 7, Tel. 48/ 629 32 22, 502-297-666

Bilety przez internet: biletyna.plkupbilecik.pl

Kupuj i rezerwuj bilety wcześniej !!!

Cena biletów 55/50zł / w dniu występu 60 zł/

„Święta polskie” - to najnowszy program kabaretu JURKI.