Aktualności

2017.03.08

RADOM: DZISIAJ 8 MARCA – TAKŻE PIKIETA PRO - LIFE W OBRONIE DZIECI NJIENARODZONYCH

 

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że dn. 8 marca, w Dzień Kobiet, o godz. 17, odbędzie się w Radomiu pikieta pro-life w obronie dzieci nienarodzonych, a w szczególności nienarodzonych dziewczynek. Miejsce: Plac Konstytucji 3-go Maja/ przy ul. Żeromskiego (okolica fontann). Przychodzimy w imieniu nienarodzonych kobiet i upominamy się o ich prawo do życia. Przemoc dotyczy kobiet w każdym wieku, a najczęściej zabijane są kobiety przed narodzeniem.

Pikieta ma cel informacyjno-edukacyjny - ukazujemy prawdę o aborcji, która jest zabijaniem najbardziej bezbronnych ludzi, na ich wczesnych etapie życia.

 

W Dzień Kobiet odbędą się feministyczne manifestacje min. o prawo do zabijania nienarodzonych dzieci - pod hasłami niedyskryminacji i decydowania o sobie. Widząc hipokryzję i obłudę środowisk feministycznych, postanowiliśmy 8 marca wyjść na ulice polskich miast i pokazać, jaka jest prawda – pokazać, że aborcja zabija. Zabija m.in. nienarodzone kobiety, o które środowiska te powinny się upominać i je bronić.

Uświadamiamy, że każdy człowiek - bez względu na: etap rozwoju, wiek, wzrost, wagę, płeć, stan zdrowia, sposób, w jaki się rozpoczęło jego życie czy stan zamożności i wykształcenie rodziców - ma prawo do życia! I życie każdego człowieka powinno być prawnie chronione, od poczęcia do naturalnej śmierci. Zwolennicy przerywania życia człowieka na różnym jego etapie uzurpują sobie subiektywnie prawo do decydowania, kto i pod jakimi warunkami ma prawo żyć, a kogo można zabić, bo nie jest tego życia wart. Ciekawe jest to, że sami zdążyli się już narodzić.
W Polsce obecnie ok. 95% aborcji to aborcje eugeniczne, w wyniku których giną ludzie z podejrzeniem o chorobę, głównie o zespół Downa i Turnera - aborcje te dozwolone są do ok. 6 miesiąca życia dziecka.

Zapraszamy serdecznie,

Irmina Boniecka - koordynator radomskiej komórki Fundacji Pro-Prawo do życia

oraz wolontariusze i sympatycy Fundacji Pro-Prawo do życia