Aktualności

2016.12.10

MEDYK DLA ZDROWIA I URODY

 

W sobotę 10.12.2016 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Medyk Radom - przy Placu Stare Miasto, pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, odbyło się wydarzenie pt. MEDYK DLA ZDROWIA I URODY.

Jak sugeruje tytuł imprezy tematem przewodnim było zdrowie i uroda. Uczestniczki i uczestnicy spotkania mogli wysłuchać wykładów np. na temat racjonalnego odżywiania czy z dziedziny nowoczesnej kosmetologi – o precyzyjnych metodach opóźniania procesów starzenia.

W spotkaniu uczestniczyło wiele firm z branży kosmetycznej, związanych ze zdrowiem, sportem a nawet turystycznych. Można było wykonać manicure, hennę z regulacją, zrobić pomiar cukru, ciśnienia, czy składu ciała, poddać się zabiegowi pielęgnacyjnemu dłoni.

Atrakcją wydarzenia był pokaz mody wieczorowej Diany Walkiewicz właścicielki DEVU. 11 pięknych dziewczyn zaprezentowało suknie wieczorowe. Jak powiedziała Diana Walkiewicz, pokaz stanowił propozycję na Sylwestra i karnawał 2017 r.

Do pokazu mody dziewczyny przygotowało Atelier Christian. Make -up to dzieło Julity Sak, umalowała 6 dziewczyn. Make-up pozostałych dziewczyn wykonany był przez panie kosmetyczki, które przystąpiły do konkursu na makijaż wieczorowy. Fryzury wykonała Izabela Durak, która wystąpiła podczas pokazu jako modelka. Julita Sak także uczestniczyła w Jury konkursowym na makijaż wieczorowy. Zdaniem TR wszystkie panie były umalowane fantastycznie. Pięknie prezentowały się bowiem podczas pokazu. /rk/