Aktualności

2016.12.04

SIATKARZE CERRAD CZARNI RADOM: Z KALENDARZEM - 2017 PO KOLEJNE ZWYCIĘSTWA


Drużyna siatkarzy CERRAD CZARNI RADOM zajmuje 8. pozycję  w krajowej Plus Lidze. Po trzech  kolejnych zwycięstwach, nie udał się  co prawda ostatni mecz  z  zajmującym 4. lokatę w tabeli Jastrzębskim Węglem (przegrana u siebie w stosunku 1:3), ale w sobotę  otrzymali moralną zachętę, która powinna wzmocnić psychicznie szkoleniowców i zawodników i przyczynić do  zasilenia budżetu klubu. 10 grudnia wojskowa  drużyna z Radomia walczyć będzie  w katowickim Spodku  z siatkarzami GKS Katowice, uplasowanymi  w tabeli na 7. pozycji.

Sponsor tytularny – spółka Cerrad ze Starachowic i Zarząd Stowarzyszenia Czarnych, przy czynnym udziale zawodników, szkoleniowców i sympatyków zespołu Cerrad  Czarni Radom, opracowali i wydali oryginalny kalendarz na 2017 rok.  Prezentację™wydawnictwa odbyła się 3 grudnia w radomskiej Restauracji ,,Nihil Novi” (ul. Rynek 3) z udziałem sponsora, działaczy i sympatyków  klubu oraz mediów.

Bohaterami kalendarza są zawodnicy i trenerzy  drużyny Cerrad Czarni Radom  występujący w roli pracowników  zatrudnionych w nowoczesnej  hali produkcyjnej zlokalizowanej w starachowickiej firmie Cerrad. Autorami kalendarza ściennego są: Łukasz Wójcik (zdjęcia),Daria Kwaczyńska (stylizacja),Dorota Skórnicka (Maka-up) oraz pracownicy marketingu spółki Cerrad w Starachowicach, ul.Radomska 49b.

Wraz z autorami wydawnictwa, przedstawicielami firmy Cerrad,jako  sponsora tytularnego, władz klubu, w prezentacji Kalendarza Cerrad Czarni Radom  w restauracji ,,Nihil Novi” uczestniczyli: trenerzy Robert Prygiel i Wojciech Stępień, Wojciech Żaliński, kapitan drużyny oraz  pozostali zawodnicy,   uwidocznione na poszczególnych stronach oryginalnego kalendarza. Było koleżeńsk0 i sympatycznie.

Prezentację oryginalnego  kalendarza na  2017 rok obrazują w hotelowej  restauracji ,,NIHIL NOVI” załączone fotki.

                                                

Mieczysław Kaca