Aktualności

2016.11.16

Atelier Christian charytatywnie

Atelier Christian przy ul. Kilińskiego 21 w Radomiu nie jest typowym salonem fryzjersko-kosmetycznym, uczestniczy bowiem w wielu ciekawych wydarzeniach na terenie Radomia i kraju.

15 listopada br. odbyła się w Atelier akcja charytatywna na rzecz młodych fryzjerów, którzy ze względu na trudną sytuację materialną, nie mają możliwości rozwoju zawodowego czy tez osobistego.

- Od kilku lat współpracuję z Frankiem Hurnym. Franek założył Fundację, której beneficjentami są młodzi fryzjerzy o niskich perspektywach na swój rozwój, a my pomagamy  – opowiada Iwona Rybińska właścicielka Atelier Christian. Dzisiaj nie ma go z nami zachorował. Właścicielka Atelier przekazała pozdrowienia Frankowi Hurnemu.

W salonie przez cały dzień pojawiali się Klienci, którzy chcieli poprawić swój wygląd i jednocześnie uczestniczyć w imprezie charytatywnej (kobiety i mężczyźni), utarg z całego dnia przeznaczony był właśnie na rzecz podopiecznych Fundacji Franka Hurnego.

Atelier Christian uczestniczył też w podobnej imprezie charytatywnej w Warszawie właśnie u Franka Hurnego. – Franek bardzo dużo serca daje i pomaga biednym i potrzebującym młodym fryzjerom – mówi Iwona Rybińska.

Tego dnia dziewczyny z Atelier czesały też Panie z Domu Samotnej Matki w Radomiu. Dwa lata temu nawiązała się współpraca w tym zakresie. Co kwartał kilka Pań z Domu Samotnej Matki czeszą się w Atelier Christian.

W Atelier tego dnia panowała fantastyczna atmosfera, poniższe zdjęcia prezentują co działo się tego charytatywnego dnia w Atelier Christian.

 

Rita Kutkiewicz

Foto: Małgorzata Ziewiecka

No show found! show="163" does not exist.