Aktualności

2016.11.08

Taneczmy sukces CMG Radom

5 listopada 2016 r. w Warszawie podczas odbywających się zawodów International Dance Festival POLISH CUP, rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych zorganizowane przez Federację Tańca Sportowego, podczas których nasza rodzima formacja CMG Radom zajęła I miejsce w kategorii powyżej 15 lat (adult). Warto wspomnieć, że w 2015 roku formacja została Mistrzem Polski FTS w kategorii do 15 roku życia!

Tym samym, CMG Radom zostało nominowane do reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata, które odbędą się 10 grudnia 2016 w Bremen (Niemcy). Młodzi tancerze znajdą się wystąpią na parkiecie z najlepszymi formacjami tanecznymi z całego świata.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych utalentowanych, a jednocześnie niesamowicie utytułowanych tancerzy. W tym roku formacja CMG Radom stanęła już na najwyższym stopniu podium podczas Międzynarodowego Turnieju Formacji Tanecznych Radom Open 2016 (11.06.2016 r.), a także po raz trzeci z rzędu obroniła tytuł Mistrza Polski PTT w Białymstoku (10.09.2016 r.) w kategorii do 15 roku życia. Przed nami jeszcze Międzynarodowy Turniej Formacji Tanecznych Donau Cup w Wiedniu - 5 grudnia 2016 r.

- Jako rodzice naszych radomskich „złotek” serdecznie gratulujemy Trenerom - Państwu Monice i Cezaremu Gruszka oraz Markowi Michalkiewiczowi, a także naszym tancerzom:

Natalii Sitarek i Mikołajowi Tyczyńskiemu, Angelice Sławińskiej i Danielowi Wydra, Wiktorii Goździejewskiej i Benjaminowi Rembowskiemu, Aleksandrze Wieczorek i Michałowi Ankiewiczowi, Zuzannie Łapot i Jakubowi Piwońskiemu, Aleksandrze Wiośnie i Janowi Dusińskiemu, Aleksandrze Wiatrak i Jakubowi Bilskiemu, Aleksandrze Krawczyk i Stanisławowi Misalskiemu, Zuzannie Jakubowskiej 
i Małgorzacie Paduch - mówi Katarzyna Sławińska, mama Angeliki - tancerki CMG Radom.

Rodzice dziękują swoim dzieciom za tak piękne chwile i niesamowite emocje, które towarzyszą tanecznej rywalizacji. Serca im rosną, kiedy mogą woim pociechom kibicować na parkiecie. Jednak każdy wyjazd, a w szczególności na zagraniczne turnieje, wiąże się z coraz większymi wydatkami, w całości pokrywanymi przez rodziców. 

Rodzice chętnie nawiążą współpracę z firmami, które chciałyby wesprzeć finansowo ich zespół. Są otwarci na wszelkie propozycje, które przyniosą korzyści dla obu stron, co przyczyni się do promocji wizerunku firmy nie tylko w kraju, ale także na arenie międzynarodowej.

Kontakt mailowy cmg@op.pl oraz telefoniczny 607220764 Katarzyna Sławińska, 609769709 Agnieszka Sitarek, 693445002 Marlena Piwońska /rk/