Aktualności

2016.10.27

5 Edycja Brand Elite i znamienici goście


Wieczory Biznesowe Brand Elite - Spotkania z Marką na stałe wpisały się w radomską mapę eventów. Kolejna, już piąta Edycja pt. „Poznaj siebie – zrozumiesz innych” odbyła się 20 października 2016 r. w Hotelu Karo.

W spotkaniach, które organizują i prowadza Anna Słopiecka i Małgorzata Patynowska nie może zabraknąć znamienitych gości i prelegentów. Tym razem Wieczór uświetniały: Nina Kowalewska – Motlik i Paulina Smaszcz - Kurzajewska.

„Nie święci garnki lepią” - takie motto towarzyszyło prelekcji Niny Kowalewskiej - Motlik. Na bazie swojego rozwoju zawodowego i osobistego Pani Nina Kowalewska - Motlik przekazała zgromadzonym kobietom (byli i mężczyźni) co ma najważniejszy wpływ na  budowanie marki osobistej. Uczciwość, otwartość, bycie sobą, zaufanie to bardzo ważne aspekty budowania marki opartej na wartościach.

 

„Nigdy nie masz drugiej szansy na pierwsze wrażenie” -  Paulina Smaszcz - Kurzajewska w fantastycznej atmosferze uczyła jak profesjonalnie występować publicznie i medialnie. W jaki sposób nawiązywać relacje. Mocny akcent, podczas prelekcji postawiony był na:

  • skrupulatne przygotowywanie się do wystąpień publicznych,
  • opracowanie krótkiego przekazu walorów swojej firmy i produktu,
  • mowę ciała,
  • wystrzeganie się błędów językowych,

Ważnym aspektem, co wynika także z motta Wieczoru Biznesowego jest „poznanie siebie”. Wymienione zagadnienia mają istotne znaczenia w uzyskaniu pewności siebie w biznesie. Nie można zapominać o uśmiechu. Kabaretowa atmosfera panująca podczas prelekcji,  dobra energia i scenki z udziałem Jerzego Zawodnika - Wice Prezydenta Miasta Radomia oraz Krzysztofa Turka - Dyrektora Radomskiej Strefy Gospodarczej z pewnością pomogły uczestnikom Wieczoru w przyswojeniu treści prelekcji.

Uczestniczki Wieczoru biznesowego poprzez zakup biletu wsparły akcję dożywiania dzieci na rzecz Fundacji Dobry Duszek w Radomiu.

W Wieczorze Biznesowym uczestniczyli: Rafał Rajkowski - Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Jerzy Zawodnik - Wice - Prezydent Miasta Radomia, Krzysztof Turek - Dyrektor Radomskiej Strefy Gospodarczej wraz ze Zbigniewem Krzesimowskim i Michałem Wolskim.

Sponsorzy: Hotel KARO, CARZONI, E. Leclerc Radom, Małgorzata Janas Artystyczne szycie firan, Kominki i piece HITZE, TOYOTA Romanowski, Nefretete Day Spa, Prima Linea Italian Fashion, A. A. Mazurkowie Stomatologia i Medycyna Estetyczna.

Partnerzy:  Sense Dubai, Smaczek z Doliny Radomki, Wierzejki, Piekarnia Pastuszka, Event Art, American Corner Radom, PR Studio, Studio Fryzur KAREN, Green Ducks Radom.

Jednym z patronów medialnych był Tygodnik Radomski.

 

Autor: Rita Kutkiewicz

Fotorelacja: Jacek Lombarski