Aktualności

2016.08.31

Impreza charytatywna "Bohaterowie Baru"


 
 

 

23 września br. odbędzie się bezprecedensowe wydarzenie  o nazwie "Bohaterowie Baru". Impreza ta skupi w jednym miejscu najlepszych barmanów oraz DJ-ów, znanych z radomskich lokali. Wszystko po to, aby na największej imprezie charytatywnej tego lata, zebrać fundusze dla placówki opiekunczo - wychowawczej "Słoneczny Dom". Cel jest szczytny - fundusze są zbierane na wyposażenie kuchni, oraz ubrania dla wychowanków, na zbliżający się sezon jesienny. 

Za barem tego wieczoru staną prawdziwi bohaterowie, artyści swojego fachu:

Za konsoletami zobaczymy znanych i lubianych DJ, prawdziwych mistrzow dżwięku, na codzień dających czadu w Radomskich klubach czyli:
KrisDeepPorterMatt oraz Zachar .


Imprezę oczaruje i nada magii radomski iluzjonista BartłomiejPiotrowski, który chętnie pokaże parę karcianych sztuczek przyprawiących o zawrót głowy.


Pokazy barmańskie będą tego wieczoru wyjątkowe. Przy sączącej się na zywo muzyce, barmani przedstawią poziom barmańskiej sceny w Radomiu, dadzą upust swojej wyobraźni i zaserwują smaki od klasycznych w nowych zaskakujących wydaniach po nowe oraz najmodniejsze koktajle tego sezonu.


Głównemym sponsorem wydarzenia jest VIP ROOM cocktail bar & lounge. /bp/