Aktualności

2016.07.21

DEVU już w Radomiu.

facebook 
Marzysz o niebanalnej i oryginalnej kreacji? Masz dość odzieży proponowanej przez tzw. „sieciówki”? Skorzystaj z oferty firmy DEVU, proponującej indywidualny projekt kreacji. Dziś, wspólnie z pracownią krawiecką DEVU, zaprasza do skorzystania z niebanalnej propozycji na wykonanie indywidualnego projektu dowolnej kreacji.  Okazji do zaprezentowania się w nietypowej i gustownej kreacji jest bardzo wiele, począwszy od uroczystości rodzinnych, takich jak wesela, po bardziej wystawne, takie jak bankiety czy imprezy firmowe. Nawet wyjście do teatru, czy na sobotnie spotkanie z przyjaciółmi, wymaga odpowiedniej prezencji i niebanalnego stroju. 
 
Która z nas nie marzy, aby zaprezentować się w pięknej sukni, czy gustownym stroju biznesowym? To, jak się ubieramy, mówi o nas bardzo wiele, dlatego oferta skierowana jest do tych wszystkich Pań, które doceniają wartość indywidualnych kreacji. Usługi krawieckie triumfalnie powracają dziś na rynek, aby spełnić oczekiwania coraz bardziej wymagających Klientek. Nic dziwnego - każda z nas doskonale wie, ile godzin można spędzić w największych nawet centrach handlowych, bezowocnie poszukując tej jedynej, najlepiej do nas pasującej kreacji. Słowo "pasującej" ma tu niebagatelne znaczenie. Nawet najlepszy krój nie zrobi dobrego wrażenia, jeśli nie będzie dopasowany do sylwetki. DEVU zaprasza do skorzystania z nietypowej oferty. Umówienie się na konsultację i zaprojektowanie własnego stylu, to marzenie niejednej Pani. 
Jast to łatwe bo DEVU jest już w Radomiu. Salon DeVu ma swoją siedzibę przy ul. Kilińskiego 21, czynny jest od godz. 10 do 18 od poniedziałku do piątku oraz w soboty od godz. 10 do 14.
 
DEVU zaprasza do zapoznania się ze stałą ofertą kreacji szytych na miarę na stronie internetowej: www.devu.com.pl