Aktualności

2016.06.29

„JEDNA NA MILION” - NAJNOWSZY SINGIEL RADOMSKIEGO DUETU.

„Jedna na Milion” to najnowszy singiel radomskiego duetu Taste & Daga.. Utwór niebanalny, porywający swym brzmieniem, tekstem i melodią od pierwszych dźwięków. Utwór sam w sobie miał nieść bardzo pozytywne emocje, lekko, wakacyjnie i energetycznie.
– „JEDNA NA MILION” TO DRUGA WASZA WSPÓLNA PRODUKCJA.
DAGA: Tak, to już druga nasza wspólna produkcja. Norbert po raz drugi zaproponował mi duet, za co bardzo dziękuję. Dobrze nam się razem współpracuje, słuchamy się na wzajem,... chociaż muszę przyznać, że czasem jestem niepokorną uczennicą. Przyjaźnimy się od wielu lat, to też ma zapewne wpływ na swobodę, dopiero przy nim otworzyłam się wokalnie. Czy docenią to odbiorcy ?- czas pokaże.
TASTE: Prywatnie znamy się długo lecz muzycznie dopiero po raz drugi można Nas zobaczyć i posłuchać. Nie wliczamy oczywiście wspólnych występów KARAOKE gdzie przed wieloma laty poznaliśmy się w jednym z radomskich klubów Iskra jest w Nas bo prawda jest w Nas. To co robimy, robimy na 100%. Od zawsze pokazywałem że w Polsce można robić muzykę ambitnie, z klasą i na wysokim poziomie. Jedni nazywają to disco polo inni dance. Na pewno jest to muzyka lekka, łatwa i przyjemna i tak ma być. Ma nieść radość ale i emocje. Podstawa to dobry tekst, nie koniecznie o niczym, hitowa melodia i klip na najwyższym poziomie.
- GDZIE POWSTAŁ TELEDYSK, KTO WAS WSPIERAŁ I JAK DO TEGO DOSZŁO? – DAGA teledysk do utworu powstał w Chorwacji w Makarskiej. Tak, to była spontaniczna decyzja, chociaż sam wyjazd i klip, był przemyślany bardzo dokładnie. Braxton Music wspierała nas od początku do końca. Tekst który napisał Norbert wymagał czegoś wyjątkowego, melodia od razu przenosi w tropikalny klimat, kiedy zamykam oczy nie widzę nic innego jak wiejące na wietrze palmy, gorące słońce i wzburzona przyjemnym wiatrem przejrzysta, ciepła woda. To połączenie porywa, wzbudza wiele pozytywnych emocji i o to właśnie nam chodziło, chcielibyśmy zafundować tym utworem porządny zastrzyk endorfin, energii i słońca!
- JAKIE SĄ WASZE PLANY MUZYCZNE? TASTE: Działać nie zatrzymywać się, nie stać w miejscu. W Chorwacji przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Na pewno każde z nas będzie realizować się muzycznie. Mamy kilka fajnych singli do wydania. Mamy również dużo wspólnych pomysłów i jeśli przyjdzie taki moment, ponownie nasi fani będą mogli nas zobaczyć i usłyszeć w studyjnych utworach bo pomysłów nie brakuje. DAGA dodaje - Szykujemy wakacyjną niespodziankę, ale nie chcielibyśmy zdradzać szczegółów, potrzymamy Was jeszcze przez chwilę w niepewności. Na pewno nie zamierzamy poprzestać na dotychczasowych produkcjach, podwijamy rękawy i pracujemy dalej. Plany są różne, pomysłów mamy pełne głowy, jeśli taki duet Wam się spodoba, kto wie co się dalej wydarzy. 
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA TELEDYSKU pod linkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=DIomxDWGDmM

Adam Dziedzic