Aktualności

2016.06.09

Noble Health Aktywnie Charytatywnie

Noble Health po raz kolejny udowadnia, że troszczy się nie tylko o nasze zdrowie. Tym razem z myślą o dzieciach z radomskiego Domu Dziecka znana i ceniona marka organizuje pierwszy Ogólnopolski Maraton JumpIt.  

- By wziąć udział w maratonie wystarczy zarejestrować się na stronie https://www.facebook.com/Noble-Health-Aktywnie-Charytatywnie-1749276685291175 Poza maratonem Jumping Frog, uczestnicy będą mogli wziąć udział w ćwiczeniach tabaty dla początkujących. Będą także zorganizowane ćwiczenia z myślą o kobietach, które po ciąży chcą wrócić do dawnej formy. Wszystkie ćwiczenia są bezpłatne, nie jest to jednak wydarzenie wyłącznie dla osób nastawionych na aktywne spędzenie popołudnia. Zapraszamy także osoby, które potrzebują konsultacji z dietetykiem czy trenerem personalnych, a przede wszystkim chciałyby wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla podopiecznych z radomskiego Domu Dziecka. – informują organizatorzy wydarzenia.

Uczestnicy wydarzenia Noble Health Aktywnie Charytatywnie, które odbędzie się 12 czerwca w Radomiu będą mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych w trzech strefach tematycznych: Health, Slim i Beauty. Strefa Health zapewni zdrowe, zielone koktajle i przekąski przyrządzane przez Monikę Goździalską, uczestniczkę pierwszej edycji programu MasterChef. W strefie Slim uczestniczki będą mogły bezpłatnie przeprowadzić analizę masy ciała, zaś w strefie Beauty uzyskać wiele bezcennych rad z zakresu urody i pielęgnacji ciała.

W trakcie trwania całego wydarzenia prowadzona będzie zbiórka pieniędzy i licytacja, a zebrana kwota zostanie przeznaczona na wakacje dla podopiecznych z Domu Dziecka przy ul. Dzierzkowskiej 9.

- Świetna zabawa i mnóstwo spalonych kalorii, a do tego szczytny cel-to główny powód naszego eventu AKTYWNIE CHARYTATYWNIE. Wspaniali instruktorzy i mastertenerzy JUMPit zadbają o waszą niedzielną aktywność. Nie może Was zabraknąć– zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniu trenerka Sylwia Socha.

Program wydarzenia przewiduje:

- Pierwszy Charytatywny Ogólnopolski Maraton JUMPIT na 50 trampolinach! (wymagana wcześniejsza rejestracja w celu rezerwacji trampoliny) – maraton poprowadzi znana i energetyczna instruktorka fitness, trenerka personalna i mastertrener JumpIT Sylwia Socha

- zajęcia TABATA dla początkujących - poprowadzi znana i doceniana para trenerów z Get Slim Club Patrycja Malik i Tomasz Gregorczyk

- premierowy pokaz Cheerleadres Radom

- bezpłatne konsultacje z najlepszymi ekspertami w Radomiu - Emil Tyszko i Krzysztof  Blank (dietetycy, trenerzy personalni, psychodietetycy, eksperci Noble Health)

- konkursy z wartościowymi nagrodami

- licytacja na rzecz wakacji dla dzieciaków z Domu Dziecka w Radomiu

- zdrowe i smaczne przekąski

- niesamowita dawka energii w PREZENCIE :)

Wstęp: BEZPŁATNY

- Prosimy, by osoby zainteresowane udziałem w treningach wzięły ze sobą wygodne obuwie i strój. Gwarantujemy ogromną dawkę pozytywnej energii i niezapomniane wrażenia. – dodaje Agnieszka Owczarek, właścicielka marki Noble Health.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia Noble Health Aktywnie Charytatywnie https://www.facebook.com/events/248952465472037/