U Iwony

Gdzie „Atelier Christian” spędza Sylwestra

Trochę się dowiedziałam o planach sylwestrowych dziewczyn z Atelier Christian przygotowując się do kolejnych odcinków z cyklu czwartkowych spotkań w Nihil Novi, nagrywanych 29 grudnia 2016 r.:

Milena Brzózek – Sylwestra spędza w Brzozowym Raju w gronie znajomych, ubierze się w czarną sukienkę z odkrytymi całymi placami z siatką, spódniczka cała w cekinach z przodu i z tyłu, z przodu serduszko, będzie miała rozpuszczone włosy, pokręcone lub proste, makijaż Milenie wykona Julita Sak (pewnie ze złotem, mocno świecący).

Izabela Durak - Sylwestra spędza w Cyganerii w gronie znajomych, ubierze się w bordową klasyczną sukienkę z długim rękawem w szachownicę na wylot, będzie miała włosy rozpuszczone może lekko podkręcone, makijaż Milenie wykona Julita Sak.

Aneta Palimąka - Sylwestra spędza w gronie znajomych w miejscu tym samym co Iwonka Rybińska, ubierze się w suknię złotą z gołymi plecami wg projektu Diany Walkiewicz, wybrała fryzurę lob.

Dagmara Piechowicz – nie miała jeszcze kreacji, ufam, że znajdzie czas na zorganizowanie czegoś wystrzałowego. Sylwestra spędzi w karczmie  „U Antoniego”.

Jak dziewczyny będą wyglądały w sylwestrowych kreacjach musimy trochę poczekać. Obiecały, że prześlą fotki. Życząc szalonego Sylwestra trzymam Ich za słowo….. /rk/

 

Dziewczyny dotrzymały słowa i mamy fotki /poniżej/

 

Krótki wywiadzik z Anetą

Aneta Palimąka zapytana o sylwestrowe fryzury zaleca na ten wyjątkowy czas: fale, loki, koki, warkocze, luźne sploty. Panie, które mają krótkie włosy mogą zafundować sobie fantastyczną fryzurę z długich włosów, a to za sprawą tresek czy też różnego rodzaju dopinek. Aneta preferuje luźne upięcia, fryzury czesane w nieładzie.

Fryzury powinny być dopasowanie do sylwestrowej kreacji, karnacji skóry, upodobań.

________________________________________________________________________________________

Krótki wywiadzik z Mileną

Milena Brzózek zapytana jakie fryzury są zalecane w okresie Andrzejkowym odpowiedziała:

- Modne są fale, delikatne loki, różne upięcia: na boki, z  tyłu, plecionki różnego rodzaju.

- W przypadku krótkich włosów fryzura powinna być czesana wiatrem.

- Pojawił się nowy trend -  truskawkowy blond, modne są także szarości, fiolety i czerwienie,

- W dalszym ciągu modne są ombre i sombre. /rk/