I edycje ciekawych imprez

Wrzesień tego roku nie był dla Justyny Prygiel zwyczajnym miesiącem. Starsza córka Matylda poszła z dniem 1 września do  szkoły, co dla każdej mamy jest wielkim przeżyciem.  

We wrześniu odbyły się w Radomiu dwie I edycje ciekawych imprez: Puść Ciuch w Ruch - w Pole Dance Studio - 17 i 18 września br., Ruszaj na swoje podwórko – 24 września br.  (proszę zauważyć, że zarówno jedna jak i druga nazwa wydarzenia zawiera dynamizm w nazwie).

W pierwszej imprezie Justyna Prygiel była współorganizatorką. Impreza ta dedykowana była właścicielkom pełnych szaf i miłośniczkom mody, które na takich wydarzeniach poszukują „perełek”.

 

 

Wydarzenie Ruszaj na swoje podwórko, to pomysł Justyny. Wspólnie z Atelier Fryzjersko-Kosmetycznym Christian, Firmą DeVu oraz Klubem odżywiania mającymi swoje siedziby/oddziały przy ul. Kilińskiego  21 w Radomiu, Justyna Prygiel w ostatnią sobotę września proponowała spędzenie czasu w niecodzienny sposób.  Na podwórku Kilińskiego 21 można było miedzy innymi uzyskać: konsultacje fryzjerskie i kosmetyczne Iwony Rybińskiej i Julity Sak, konsultacje projektantki mody Diany Walkiewicz, porady w kwestii odchudzania. O aktywność fizyczną  na powietrzu zadbała instruktorka fitness Justyna Prygiel. Według zapowiedzi organizatorki będą następne podwórka …..

Justyna Prygiel zaprasza chętne osoby do współpracy przy tworzeniu ciekawych wydarzeń i do dzielenia się ciekawymi pomysłami na aktywne spędzanie wolnego czasu. /rk/

 

________________________________________________________________________________________

Wizerunek w biznesie – drugie śniadanie z cyklu „Biznes na Rynku”

Jak cię widzą, tak cię piszą – stare przysłowie nie traci na znaczeniu. Zwłaszcza w kontaktach biznesowych. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i masz na to kilka sekund! Jak dobrze wypaść? Oczywiście nasz wygląd ma bardzo duże znaczenie. O biznesowym wizerunku porozmawiamy z Anetą Karpińską – właścicielką Studia Wizerunku COLOUR and STYLE.

Podczas drugiego już spotkania z cyklu „Biznes na Rynku” za sprawą naszego gościa:

Rozszyfrujesz kod ubioru – czyli dowiesz się, co oznacza wizerunek formalny i jakich zasad kodu nie należy łamać.
Odczytasz kolory – czyli poznasz ich znaczenie i nauczysz się, jak je wykorzystać w wizerunku twoim i firmy.
Poznasz 5 trików najlepszych stylistów na świecie – czyli dowiesz się, jak szybko tworzyć stylizacje do i po pracy.

I wbrew pozorom to nie tylko temat dla kobiet! Będziemy mówić również o profesjonalnym wyglądzie panów. Organizator Magdalena Fularska-Pacholczak, zaprasza!

GOŚĆ >> Gościem kwietniowego spotkania „Biznes na Rynku” będzie stylistka Aneta Karpińska. Właścicielka Studia Wizerunku COLOUR and STYLE.  Jedna z pierwszych w Polsce licencjonowanych kolorystek bazująca na podziale na 12 i 16 typów urody. Na swoim koncie ma analizy kolorystyczne kilkuset kobiet i mężczyzn z całej Polski i Europy! Prowadzi szkolenia dla przyszłych kolorystów i stylistów.
www.colourandstyle.pl

 

Czas >> czwartek, 7 kwietnia 2016 roku, godz. 9-11
Miejsce >> Restauracja Nihil Novi, Rynek 3, Radom

ORGANIZATOR >> Magdalena Fularska-Pacholczak, Właścicielka agencji public relations FANFAR PR, PR & Marketing Manager, ekspert kreowania wizerunku marki, organizatorka spotkań dla przedsiębiorców „Biznes na Rynku”. Radomianka, stawiająca na rozwój swój i swoich klientów. Podróżniczka, szukająca przygód.

BIZNES NA RYNKU –  rzecz o projekcie
Radom to miasto przedsiębiorczych ludzi. W nieco ponad 200 tys. mieście funkcjonuje około 25 tys. podmiotów gospodarczych. Wielu przedsiębiorców posiada więcej niż jedną firmę. Najlepiej mają się u nas małe i średnie firmy, choć nie brakuje dużych przedsiębiorstw, które działają globalnie. Ponadto, Radom to, drugi po Warszawie ośrodek akademicki. Rąk do pracy nie brakuje! Pomysłów na biznesy też! /mfp/

 ______________________________________________________________________________________________________
DZIEŃ KOBIET W HOTELU NIHIL NOWI - Radom

 

W dniu 4 marca 2016 roku w Hotelu NIHIL NOVI Radom odbyła się impreza pod nazwą Dzień Kobiet. Uczestniczki spotkania skorzystali z porad stylistki, wskazówek wizażystki, z trików fryzjerki. W czasie całej imprezy wystąpiły: z poradami i wskazówkami stylistka Daria Kwaczyńska – styllove.blogspot.com, wizażystka Klaudyna Podlaska – Breauty Ateriel, która omówiła typy urody i rodzaje makijażu. O prawidłowym odżywianiu i wskazówki dietetyczne przedstawiła Ewa Wijatkowska – Klub Odżywiania, o trikach fryzjerskich i pielęgnacji włosów zapoznały Iwona Kaim i Ewa Angrot – Salon Fryzjersko-Kosmetyczny VENA, manicure zaprezentowała Wiktoria Mucha i Zespół – Centrum Nauki i Biznesu ŻAK, z modelowaniem sylwetki zapoznał Marcin Sułek – Trener Personalny, wiele pań z korzystało z sesji zdjęciowej wykonywanej przez Annę Jarecką – Pink Umbrella. W trakcie spotkania  można było skorzystać ze zdrowych przekąsek i welcome drinków.

 

Fotorelacja: Adam Dziedzic.

____________________________________________________________

DZIEŃ KOBIET W HOTELU AVIATOR SPA – Radom

W sobotni wieczór 5 marca 2016 roku od godziny 18.00 w hotelu AVIATOR SPA w Radomiu odbyła się impreza pod tytułem „DZIEŃ KOBIET”, w której uczestniczyły Kobiety przed zbliżającym się dniem ich święta. Podczas wykładów jako pierwsza wystąpiła Piersi SPA Monika Słowińskia z tematem Profilaktyka Piersi, następnie odbył się specjalny pokaz masażu gorącą czekoladą Smart Relax SPA& Beauty -organizatora imprezy. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć pokazu mody Galerii LARIN, jak również swój pokaz zaprezentowała RADOMIANKA. Odbył się pokaz tańca Chair Dance i Latino Solo Smagowska Dance Studio. Występ artystyczny zapewnił grając na gitarze i śpiewając uczestnik programu telewizyjnego X-Facton muzyk i wokalista „BIBA” Paweł Binkiewicz. Natomiast jeden z wykładów poprowadził Gość Wieczoru Grzegorz Kordek ekspert relacji damsko-męskich pod tytułem „Prosto o kobiecie z humorem o facecie”. Podczas całego wieczoru Panie mogły się zapoznać z ofertą biura podróży, firmy ubezpieczeniowej, skorzystały również z porad kosmetyczek, z indywidualnych lekcji makijażu, oraz wykonywały masaże. Swoje stoiska wystawiły między innymi: Luiza Matyjaszkiewicz – SALON STYLIZACJI, Lekcja makijażu – DOUGLAS, Smagowska – DANCE STUDIO, Smartrelax SPA & Beauty, firma ubezpieczeniowa AVIVA, Biuro podróży TUI, Galeria LARIN, CKZiU Centrum Kształcenia i Zawodowego Ustawionego w Radomiu, Piersi w SPA Moniki Słowińskiej, RADOMIANKA, NokautSport.pl. CATERING dla uczestniczek przygotowała restauracja HOTEL AVIATOR SPA. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Autor i fotorelacja  Adam Dziedzic

 ________________________________________________________________________________________

Jak zarobić na blogach

15 stycznia przy ul. Słowackiego 84 odbyło się szkolenie Bloguj. Promuj. Zarabiaj. W spotkaniu wzięło udział niespełna 20 osób, w tym kilka radomskich blogerek. Wydarzenie poprowadziła Honorata Dyjasek, redaktor naczelna portalu dla kobiet Vitwoman.pl , a gościem specjalnym była Ewa Podsiadły-Natorska, autorka powieści „Błękitne Dziewczyny”.

- W ciągu kilku ostatnich miesięcy radomska blogosfera zaczęła naprawdę prężnie funkcjonować. Bardzo się z tego cieszę, ponieważ w ciągu kilku ostatnich lat działań w blogosferze brakowało mi lokalnej integracji blogerskiej. Organizując spotkanie chciałam przestrzec początkujących blogerów przed błędami, które sama kiedyś popełniłam oraz wskazać konkretne rozwiązania, które pomogą zarobić dodatkowe pieniądze na prowadzeniu bloga – informuje Honorata Dyjasek.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się jak stawiać pierwsze kroki w blogosferze, jak pozyskiwać czytelników i nawiązywać współprace, a dzięki obecności Ewy Podsiadły-Natorskiej usłyszeli także o pracy w redakcji, zasadach szukania ciekawych tematów artykułów, tworzeniu własnej powieści i szukaniu wydawcy.

- Cieszę się, że spotkanie mogło dojść do skutku. Nie spodziewałam się aż takiego zainteresowania, dlatego spotkanie zostało zaplanowane na nie więcej niż 20 osób. Mam już jednak prawie pełną listę osób, które zainteresowane są drugim terminem szkolenia. Zdradzę, że prawdopodobnie odbędzie się ono w ostatnich dniach stycznia  – dodaje organizatorka spotkania.

Sponsorem spotkania był portal dla kobiet VitWoman.pl oraz Księgarnia Internetowa Gandalf. 

autor: Honorata Dyjasek

foto: Adam Dziedzic

________________________________________________________________________________________

Nowe Studio dla kobiet 

14 stycznia przy ulicy 25 czerwca 36A odbyło się otwarcie Studia Figura. W spotkaniu wzięło udział niespełna 200 uczestniczek, a każda z nich otrzymała zaproszenie na wylosowany darmowy zabieg. Wśród nagród w loterii znalazło się nawet kilka miesięcznych karnetów. Inaugurację poprowadziła dyrektor marketingu Katarzyna Paluszkiewicz wraz z Marleną Bartoszek-Korycińską, właścicielką radomskiego oddziału Studia Figura.

Studio Figura powstało z myślą o kobietach, które pragną w kameralnej i przytulnej atmosferze zadbać o swoje ciało. Jest to miejsce dla kobiet starszych i młodszych. Dla kobiet, które są szczuplejsze i takich, które wciąż zmagają się ze zbędnymi kilogramami. Miejsce kameralne, w którym nie tylko zrzucimy zbędne kilogramy, ujędrnimy swoje ciało, wysmuklimy sylwetkę, ale przede wszystkim wspaniale spędzimy czas. Studio Figura to światowy koncept 800 gabinetów w Polsce i na świecie. Każda z Pań objęta jest indywidualną opieką i otrzymuję od nas indywidualne program zabiegowy, treningowy i dietetyczny, wsparty naszymi naturalnymi kosmetykami i suplementami. Miejsce stworzone z myślą o kobietach i tylko dla kobiet – przyznaje Marlena Bartoszek-Korycińska.

Studio Figura to miejsce dla kobiet, które w kameralnej i przytulnej atmosferze zadba o ciało każdej kobiety niezależnie od wieku. Studio posiada kilkadziesiąt placówek na terenie całej Polski, cieszymy się, że także radomianki będą mogły skorzystać z jego bogatek oferty.

Cieszę się, że miałam możliwość wzięcia udziału w otwarciu Studia. Poznałam wiele niesamowitych kobiet, które podobnie jak ja chciałyby popracować nad własnym wyglądem. Oczywiście chodziłam kiedyś na fitness, ale obserwowanie młodych, szczupłych i wysportowanych dziewczyn nie działało na mnie motywująco. Po prostu czułam się tam nieswojo. Mam nadzieję, że Studio Figura zapewni mi komfortowe ujędrnianie ciała. Już nawet zapisałam się na pierwszy zabieg – przyznaje jedna z uczestniczek otwarcia.

Można już korzystać z pełnej oferty Studia Figura umawiając się telefonicznie bądź osobiście przy ul. 25 czerwca 36A. 

autor: Honorata Dyjasek

_____________________________________________________________________

Drugie spotkanie radomskich blogerek.

Radomska strefa blogerska zaczyna tętnić życiem. W ubiegłym tygodniu w restauracji La Melisa w Radomiu odbyło się drugie spotkanie radomskich blogerek. Spotkaniu towarzyszyła mikołajkowa i przedświąteczna atmosfera. Na spotkanie przybyło 12 blogerek z Radomia i okolic, prowadzących blogi na różne tematy, począwszy od mody poprzez urodę, styl życia, macierzyństwo, podróże. Kolejne ze spotkań służyło zacieśnianiu relacji między blogerkami, które z pewnością zaowocują wzajemną przyjecielską pomocą. 

Zdaniem Eweliny Półtorak „organizatorka i sponsorzy spisali się na medal - byli bardzo hojni i obdarowali uczestniczki prezentami”.

Jednym z patronów medialnych był Tygodnik Radomski, fotoreporter Adam Dziedzic uwiecznił wydarzenie na wielu zdjęciach. Ciekawe zdjęcia z tego spotkania zostały umieszczone także na naszym facebooku facebook. /rk/

 

 

http://www.pr.fanfar.pl/aktualnosci/wizerunek-w-biznesie-drugie-sniadanie-z-cyklu-biznes-na-rynku/