WIELKANOCNE CUDEŃKA

Małgorzata Pawlak przygodę z szydełkiem i drutami rozpoczęła w wieku 6 lat. Pierwsze próby były nieudolne, ale z czasem zaczęło jej wychodzić co  trzeba. Na początku robiła serwetki, ubranka dla lalek. Z czasem zaczęła robić obrusy, firanki czy zazdrostki. Kiedy się okazało, że serwetki już nie są tak modne, postanowiła poszukać nowych wzorów. Tym sposobem zaczęła robić ozdoby świąteczne, ubrania dla dzieci i dorosłych oraz zabawki. Teraz najchętniej robi zabawki, choć z dużą przyjemnością robi też serwetki.

W międzyczasie robiła też ozdoby metodą karczoch, trochę szyła. Cały czas się uczy, szuka nowych wzorów, włóczek, poznaje nowe ściegi i techniki.

 

_____________________________________________________________________________________
 
Porady życiowe

Czasem w życiu nie bywa łatwo, niezbędne jest wsparciei wskazówka, które drzwi otworzyć, jak znaleźć właściwą drogę, którędy iść dalej... w jaki sposób rozwinąć skrzydła 
i jak być sobą...

Osoby poszukujące inspiracji i wskazówek do pracy nad sobą, swoimi wzorcami i problemami, rozwojem osobistym i duchowym mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji. 

Konsultacje prowadzone są telefonicznie lub przez internet - skype. 

Wszelkie zapytania należy kierować na maila - sfera.duchowosci@gmail.com

________________________________________________________________________________________

Pub & Restauracja CARGO zaprasza.

Na mapie radomskich restauracji w ostatnim czasie pojawił się ciekawy lokal: pub & restauracja o nazwie CARGO.

CARGO znajduje się przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 4 w Radomiu. Właścicielami lokalu są Bartosz Swora i Mateusz Roszczenko. Obydwaj wywodzą się z radomskiej gastronomii. Wszystko w swojej restauracji wykonali sami. Dania dostępne w CARGO także są ich dziełem. 

więcej>>

________________________________________________________________________________________

Czas dla Siebie u Prem Rani

Magdalena Mroczek (Prem Rani) - urodziła się Jedlni-Letnisko i tu otworzyła swój gabinet masażu powięziowego. Masażem i pracą z emocjami interesowała się od dawna, a najbardziej interesowała ją pomoc ludziom w indywidualny, niepowtarzalny i holistyczny sposób. Masaż jest odpowiedzią na jej drogę życiową i pasję pracy z ludźmi.więcej >>
________________________________________________________________________________________
SZLACHETNE MARKI oparte na wartościach.

Firma Noble Brand Anna Słopiecka istnieje od 2012 roku (pierwotna nazwa Smart Business). Tworzymy wizerunek marki oddając jej charakter. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze marketingowej w zakresie projektowania graficznego, realizacji filmów promocyjnych, organizacji eventów biznesowych. Nasze kreatywne rozwiązania prowadzą do wzmocnienia rozpoznawalności i konkurencyjności marki oraz zwiększenia sprzedaży produktów i usług. Oferta firmy kierowana jest do klientów i partnerów, którzy stawiają na profesjonalizm i innowacyjność w tworzeniu wizerunku oraz budowaniu właściwych relacji biznesowych. Służymy doradztwem na każdym etapie realizacji projektu, a także po jego wdrożeniu, by budować SZLACHETNE MARKI oparte na wartościach.
                                                                          więcej>>                                                                                        
________________________________________________________________________________________


WIELOPOKOLENIOWE TRADYCJE W SADOWNICTWIE

Firma Gospodarstwo Sadownicze MB Monika Bankiewicz, to dziecko naszego, wielopokoleniowego Gospodarstwa Sadowniczego TB Tomasz Bankiewicz, którego początki sięgają czasów dwudziestolecia międzywojennego. Obecnie Monika Bankiewicz i Jej mąż Tomasz Bankiewicz jest trzecim pokoleniem, które  kontynuuje tradycję rodzinną. 

Dziś gospodarstwo ma 36 ha, z czego na około 24 ha  znajdują się owocujące jabłonie, natomiast na pozostałym areale są szkółki, lasy oraz ziemia do rekultywacji pod sad.    

 

                                                                                                           więcej>>