Giełda Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu informuje, że: 04.12.2017 r. o godz. 11.00 w pok. 221 odbędzie się

GIEŁDA PRACY dla pracodawcy:

                                                NOMAX TRADING Sp. z o.o.,

który zatrudni 10 osób na stanowisko: szwacz – operator overlocka

Zakres obowiązków:

  • szycie osłonek tekstylnych na maszynie typu overlock

Wymagania:

  • doświadczenie w szyciu

Pracodawca oferuje:

  • umowę na okres próbny (jedna zmiana)

  • wynagrodzenie: 2200 zł brutto

  • miejsce pracy: Radom

Szczegółowe informacje  i zapisy w pok. 131

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu informuje, że: w dniach: 04.12. 07.12. 11.12.  w godz.: 09.00 i 11.00;

w Gminnym Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku ul. Krótka 1 będzie odbywać się GIEŁDA PRACY

dla pracodawcy

ROJO Sp. z o.o.,

który zatrudni 85 osób na stanowiska:

kontroler jakości (2 miejsca)

pracownik grupy myjącej (2 miejsca)

pracownik magazynu (11 miejsc)

pracownik rozbioru (70 miejsc)

Wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziana
  • uprawnienia na wózki widłowe (do magazynu)
  • ogólna sprawność manualna

  • przyjęcie dostaw surowców, kontrola surowca i wyrobu gotowego
  • mycie i dezynfekcja maszyn i urządzeń
  • przyjęcie i wysyłka towaru, prowadzenie magazynu
  • krojenie, trybowanie

  • umowa o pracę tymczasową
  • umowa zlecenie do momentu wykonania badań przez pracownika
  • system pracy dwuzmianowy
  • wynagrodzenie: 2000 zł brutto
  • praca: Jedlińsk, ul. Ogrodowa 37

Skierowania na giełdę w pok. 135, 134

PUP w Radomiu i Redakcja nie ponosi odpowiedzialnosci za to, że pracodawca zatrudni kandydatóe na powyższe stanowiska z pominięciem tego ogłoszenia.

Aktualne oferty Powiatowego Urzędu Pracy w Radomiu: stan na 14 listopada 2017 r.

Kliknij na aktualne oferty Powiatowego Urzędu Pracy w Radomiu

Kontakt z PUP

  • Informacja: 48 385-51-51
  • Centrala: 48 363-99-57,58,59, 48 384-20-74,75, 48 360-25-03