Kalendarium

Wieczór Biznesowy pt. „Jeżeli jesteś sobą, nie masz konkurencji”.

Date: lis 25, 2015 18:00:00
Details:

Noble Brand Anna Słopiecka zaprasza do udziału w Wieczorze Biznesowym pt. „Jeżeli jesteś sobą, nie masz konkurencji”.

25.11.2015, godz. 18:00, La Melisa cafe & restaurant, ul. Mieszka I 22A, Radom

Wydarzenie to należy do cyklu BrandElite – Spotkania z Marką, organizowanego przez Noble Brand – www.noblebrand.pl & Małgorzata Patynowska.

Brand Elite to cykl wartościowych wydarzeń biznesowych, mających na celu budowanie przedsiębiorczej społeczności, stawiającej na: 
- rozwój osobisty oraz biznesowy 
- edukację w zakresie budowania i wzmacniania marki osobistej 
- skuteczne promowanie własnej marki 
- wymianę doświadczeń i nawiązywanie cennych relacji biznesowych. 

Podczas spotkań dowiesz się jak budować autentyczną markę opartą na wartościach.
Spotkanie adresowane jest do kobiet:
- prowadzących własne firmy
- na stanowiskach managerskich, liderów społecznych oraz samorządowych, zarządzających projektami i zespołami
- chcących tworzyć markę własnego nazwiska 
- przedsiębiorczych i aktywnych, pragnących zmiany w życiu i biznesie.

AGENDA SPOTKANIA:
• Ewa Czertak i Emila Bartosiewicz – prelekcja w tematyce „Jak zbudować autentyczną markę”
• Gość specjalny – Otylia Jędrzejczak – historia budowania marki osobistej – wykład motywacyjny
• Networking – luźne rozmowy w kuluarach przy smacznych przekąskach 
Jeśli identyfikujesz się z tematyką wydarzenia, chcesz skutecznie promować siebie i swoją markę oraz pragniesz działać na rzecz wspólnego dobra w biznesie, serdecznie zapraszamy do grona uczestników i PARTNERÓW BrandElite. 

Każdy Partner wydarzenia w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, staje się równocześnie Darczyńcą akcji dożywiania dzieci prowadzonej przez Fundację Dobry Duszek pod hasłem Dobry + Duszek= Pełny Brzuszek.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Patronat nad wydarzeniem obejmują: 
Business Centre Club Loża Radomska, Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej, Lady Business Club, Akademia Marki z Klasą, Kancelaria Adwokacka - Adwokat Elwira Kowalczyk - Pałczyńska 

Wstęp: 
50 pln płatny przelewem przed spotkaniem na konto: 79 2490 0005 0000 4000 3464 6437
lub 60 pln płatny gotówką w dniu spotkania. 

UWAGA:
Wymagana wcześniejsza rejestracja: kontakt@noblebrand.pl
Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. 
Liczba miejsc ograniczona.

PRELEGENCI:

EWA CZERTAK – wspólnik w spółce Business Unlimited, ekspertka i praktyk personal brandingu w Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski. Mentor, twórca i Prezes Akademii (www.akademiamarkizklasa.pl), współtworzy Lady Business Club. Master Business Trainer level superior, posiada tytuł MBA, coach certyfikowany ICC od 2006, prelegentka konferencji, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką. Lubi aktywnie spędzać czas wolny, biega, jest maratończykiem, jeździ konno. Ekspert portalu Centrum Kariery Golden Line. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

EMILIA BARTOSIEWICZ - wspólnik w Spółce Business Unlimited, założycielka i prezes Lady Business Club. Redaktor naczelna portaluwww.ladybusiness.pl – pierwszego w Polsce portalu dla kobiet biznesu z klasą. Współtworzy Akademię Marki z Klasą. Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Ekspert budowania osobistej marki w sieci.
W 2012 znalazła się w gronie 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce. Jej życiowe motto: „Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają”. Steve Jobs


ORGANIZATOR:

Noble Brand Anna Słopiecka - ekspert ds. wizerunku i promocji marki. Właściciel agencji kreatywnej Noble Brand (pierwotnie Smart Business) specjalizującej się 
w kompleksowej obsłudze marketingowej. Sekretarz Radomskiej Loży Business Centre Club. Członek Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej. Stypendystka programu mentoringowego Vital Voices Poland fundacji Hillary Clinton. Trzykrotny Lider Rejonu Radom w projekcie Szlachetna Paczka. Współtwórca i partner marketingowy Smart Relax Spa w Hotelu Aviator. Laureat Nagrody Gospodarczej Roku – Granitowy Tulipan, laureatka w plebiscycie Kobieta Przedsiębiorcza Ziemi Radomskiej, wyróżnienia dwukrotnie w konkursie „Dobroczyńca Roku”. 
Z wykształcenia Dziennikarka. Propagatorka budowania marki osobistej opartej na wartościach. 

PARTNER WSPIERAJĄCY:
Małgorzata Patynowska - Mentor Rozwoju Duchowego w biznesie, najważniejszej płaszczyzny, która prowadzi do harmonii w życiu człowieka. Założycielka Fundacji "Dobry Duszek". Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w koordynowaniu projektami na rzecz działań społecznych i lokalnych. Dzięki jej zaangażowaniu pomoc otrzymało 7950 osób, a fundacja przekazała ponad 500 ton żywności - ponad 70000 obiadów dla dzieci. Jest przekonana, że każde działanie, sytuacja, problem w życiu czemuś służy, że wszystko jest po coś, trzeba tylko rozeznać po co. Swoją wiedzą i doświadczeniem pokazuje jak ważny dla Lidera jest rozwój duchowy. Kieruje się mottem Benjamina Franklina „Ten, kto wprowadzi do spraw publicznych proste zasady chrześcijaństwa, zmieni oblicze świata”.

PARTNER MARKETINGOWY 
Olivia Lucedarska - dancer & choreographer