Kalendarium

Wieczór Biznesowy, pt. „Je suis comme je suis – Jestem jaka jestem”.

Date: kwi 6, 2016 18:00:00
Details: Noble Brand Anna Słopiecka & Małgorzata Patynowska zapraszają do udziału w Wieczorze Biznesowym, pt. „Je suis comme je suis – Jestem jaka jestem”.

6 kwietnia 2016, godz. 18:00 - 21:00, "KARO" Restauracja, Hotel, Sala Bankietowa, ul. J. Pawła II 2, Mleczków 26-652 Zakrzew (k. Radomia).

Wydarzenie to należy do cyklu Brand Elite – Spotkania z Marką, organizowanego przez Noble Brand Anna Słopiecka & Małgorzata Patynowska (www.noblebrand.pl). 

Brand Elite to cykl wartościowych wydarzeń biznesowych, mających na celu budowanie przedsiębiorczej społeczności, stawiającej na: 
- rozwój osobisty oraz biznesowy 
- edukację w zakresie budowania i wzmacniania marki osobistej 
- skuteczne promowanie własnej marki 
- wymianę doświadczeń i nawiązywanie cennych relacji biznesowych. 

Spotkanie adresowane jest do kobiet:
- prowadzących własne firmy
- na stanowiskach managerskich, liderów społecznych oraz samorządowych, zarządzających projektami i zespołami
- chcących tworzyć markę własnego nazwiska 
- przedsiębiorczych i aktywnych, pragnących zmiany w życiu i biznesie.

AGENDA SPOTKANIA:
• Agnieszka Michalczyk - Biznes, etykieta, savoir-vivre i kobiecość
• Beata Tyszkiewicz – prelekcja, pt. „Je suis comme je suis – Jestem jaka jestem”
• Maggie Haese – historia budowania marki osobistej 
• Zbigniew Krzesimowski - Radomska Strefa Gospodarcza - Pakiety wsparcia dla przedsiębiorców
• Networking – luźne rozmowy w kuluarach przy smacznych przekąskach.

Podczas spotkania dowiemy się jak budować siebie i wizerunek swojej marki, tak by stawała się szlachetna i ceniona przez Ciebie samą, Twoich odbiorców, Twoje otoczenie. 

Jeśli chcesz skutecznie promować siebie i swoją markę oraz pragniesz działać na rzecz wspólnego dobra w biznesie, serdecznie zapraszamy do grona uczestników i PARTNERÓW BrandElite. 

Każdy Uczestnik wydarzenia w ramach społecznej odpowiedzialności, staje się równocześnie Darczyńcą akcji dożywiania dzieci prowadzonej przez Fundację Dobry Duszek pod hasłem Dobry + Duszek = Pełny Brzuszek.

Wstęp: 
60 pln płatny przelewem przed spotkaniem na konto: 
Fundacja Dobry Duszek w Radomiu
13 1750 1253 0000 0000 0613 0151
z dopiskiem: "na dożywianie dzieci" 
lub 70 pln płatny gotówką w dniu spotkania (przy przelewie dokonanym w dniu spotkania, prosimy o wydruk potwierdzenia zapłaty). 

UWAGA:
Wymagana wcześniejsza rejestracja: kontakt@noblebrand.pl
Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. 

Liczba miejsc ograniczona!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

https://www.facebook.com/noblebrand.annaslopiecka/
https://www.facebook.com/brandelitespotkaniazmarka/

GOŚĆ SPECJALNY

BEATA TYSZKIEWICZ - wybitna aktorka, pierwsza dama polskiego kina. Zagrała w ponad stu filmach. Jej wkład do polskiej kinematografii został nagrodzony wieloma prestiżowymi odznaczeniami i nagrodami. Jest członkinią Narodowej Rady Kultury 1 i 2 Kadencji oraz Fundacji Kultury Polskiej wspomagającej kulturę polską w kraju i za granicą, w której od 1994 roku pełni funkcję prezesa zarządu. Jest autorką pomysłu i współautorką cyklu programów „Raport w sprawie dzieci niczyich”. Jest jednym z jurorów w polskiej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Autorka książek "Nie wszystko na sprzedaż", "Kocha, lubi 
i żartuje... ". Dzieli się cennymi radami Jak damą być.

PRELEGENCI

AGNIESZKA DAGMARA MICHALCZYK - twórczyni i kurator programu "Debiutantki". Socjolog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, stypendystka University of Alberta 
w Kanadzie. Posiada wyjątkowe umiejętności interpersonalne, które wykorzystuje w pracy 
z kobietami. Uczy elegancji, gracji i stylu. Prowadzi wykłady z zakresu Dress Code -profesjonalnej etykiety ubioru. Jest twórczynią unikatowych szkoleń – "Kobieta Zmysłowa" oraz "Stylowa i Piękna". Współtworzyła Szkołę Stylu. Wierna zasadom, które na pierwszym miejscu zawsze stawiają człowieka, docenia w pełni rolę rodziny i przyjaciół w swoim życiu. Wierzy w miłość, przyjaźń i szczerość a ogromną pasję życia przekazuje swoim córkom. Prezes Fundacji im. Królowej Marii Kazimiery oraz mecenas Akademii Dobrego Stylu prowadzonej przez Europejskie Forum Przedsiębiorczości.

MAGGIE HAESE - menadżer, organizator i juror konkursów piękności i producentka filmowa. Właściciel nowojorskiej agencji modelingowej Magteam Model Management i organizator polskiej edycji konkursu "Fresh Faces". W latach 90-tych była współpracownikiem konkursu Miss Polonia, w którym udział brały Aneta Kręglicka oraz Karina Wojciechowska. W USA współpracowała przy konkursie Mrs. World Pageant. Była managerem Julii Pietruchy oraz Rozalii Mancewicz. W roku 2004 została współwłaścicielką i partnerem Model and Talent Expo w Dallas, w Teksasie. Zajmowała się promocją gwiazd jak Allie Grant oraz modelek, m.in.: Alexy Łuczak, Amandy Streich oraz Soni Niekrasz[7]. Pracowała również przy filmach “Love” oraz “Zenith”, których była współproducentem. Ukończyła studia filmowe, video i przekazu na University of New York. Rodowita Radomianka.

ORGANIZATORZY

NOBLE BRAND ANNA SŁOPIECKA - ekspert ds. wizerunku i promocji marki. Właściciel agencji interaktywnej Noble Brand. Sekretarz Radomskiej Loży Business Centre Club. Członkini Izby Przemysłowo - Handlowej Ziemi Radomskiej. Stypendystka programu mentoringowego Vital Voices Poland fundacji Hillary Clinton. Adeptka "Akademii Marki z Klasą". Trzykrotny Lider Rejonu Radom w projekcie Szlachetna Paczka. Współtwórca Smart Relax Spa. Laureatka Nagrody Gospodarczej Roku – Granitowy Tulipan. Laureatka w plebiscycie Kobieta Przedsiębiorcza Ziemi Radomskiej. Wyróżniona dwukrotnie w konkursie „Dobroczyńca Roku”. Z wykształcenia Dziennikarka. Propagatorka budowania marki osobistej opartej na wartościach. We wszystkich działaniach przyświeca jej idea "Najważniejszy drugi człowiek".

MAŁGORZATA PATYNOWSKA - Założycielka Fundacji "Dobry Duszek" w Radomiu. Adeptka "Akademii Marki z Klasą". Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w koordynowaniu projektami na rzecz działań społecznych i lokalnych. Dzięki zaangażowaniu Fundacji, pomoc otrzymało 1000 osób, a fundacja przekazała ponad 500 ton żywności - ponad 80 000 obiadów dla dzieci. Spełnia się jako Mentor Rozwoju Duchowego w biznesie, najważniejszej płaszczyzny, która prowadzi do harmonii w życiu człowieka. Jest przekonana, że każda sytuacja, problem w życiu czemuś służy. Wszystko jest po coś, trzeba tylko rozeznać po co. Pragnie czynić siebie i świat lepszym.

PARTNER MARKETINGOWY 
Olivia Lucedarska - dancer & choreographer